Telefoni teel nõustamine
Registreeru
Tutvu Lepinguga
Mõeldud kiireloomuliste juriidiliste küsimuste lahendamiseks. Telefoninõustamine võib probleemi keerukusest sõltuvalt üle minna veebinõustamiseks või lahendadatakse juhtumit edasi juristiga büroos kohtudes. Telefoninõustamise ooteaeg on kuni üks tööpäev.

Näiteks: lihtsamad olukorrad, kus inimene soovib teada, kuidas ta ise saaks juristi nõuannetele tuginedes olukorda lahendada (kohtutäitur arestis konto, kuidas algatada pärimismenetlust, kuidas lahutada abielu ja mis on ühisvara, jne).

Telefoninõustamise teenust saavad kalendriaasta jooksul kasutada kõik EÕB kliendid, kes on sõlminud kliendilepingu ning tasunud 5-eurose lepingutasu.
Oluline teada:
* Nõustajateks on Tallinna juristid.
* Jurist arvestab ajakuluna nõustamisele kulunud reaalset aega. Lisaks telefonikõne pikkusele võib lisanduda kliendi soovidest tulenevate tegevuste ajakulu (päringute teostamine registritest, materjalide läbitöötamine, lisainfo hankimine ning kirjade koostamine).
* Kui soovite telefoni teel juhendamist, siis seda teevad meie klienditeenindajad E-R 9-17 telefonil 6 880 400. Telefoni teel juhendamine on kõigile tasuta! 
Juhendamine tähendab näiteks abivajaja suunamist õige ametiasutuse poole või juhendamist kodulehel www.juristaitab.ee toimetamiseks